Lider nadal w Gołkowicach

25.03.2014 00:00 red

PIŁKA NOŻNA – Klasa okręgowa

KS Gołkowice wysoko pokonał na własnym boisku Naprzód Syrynię. Podopieczni Wiesława Herdy dali jasny sygnał, kto jest głównym faworytem do wygrania rozgrywek w klasie okręgowej.

Wynik otworzył w 20. minucie Mateusz Kafka, wykorzystując zamieszanie w polu karnym rywali. Ciekawej wyglądała druga połowa. W 62. minucie Artur Łaciok podwyższył na 2:0. Naprzód grał chaotycznie i nerwowo gra sprawiła. W 78. minucie stracił trzeciego gola. Jego autorem został Daniel Caniboł. Na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry Błażej Pawliczek zmienił rezultat końcowy meczu na 4:0. Czyste konto zachował golkiper gospodarzy Tomasz Bąkowski, który w tym spotkaniu spisywał się znakomicie.