imieniny: Julity, Ludmiły, Rościsława

Pewne zwycięstwo Gwiazdy

20.08.2013 00:00 red

PIŁKA NOŻNA – Klasa okręgowa

W ramach trzeciej kolejki klasy okręgowej Gwiazda Skrzyszów podejmowała zespół Naprzodu Syrynia. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1 dla gospodarzy.

Oba kluby z pewnością chciały się zrehabilitować za środowe porażki. Mecz rozpoczął się po myśli miejscowych, którzy szybko osiągnęli prowadzenie. W 13. minucie bramkę zdobył Grzegorz Porwoł. Przyjezdni mimo braku podstawowego bramkarza, którego zastąpił zawodnik z pola nie stracili więcej bramek w pierwszej części meczu. Po zmianie stron Gwiazda dalej dominowała na boisku, a kolejne trafienie zanotował Bartosz Kanafek. W 67. minucie meczu Wojciech Oślizło podwyższył na 3:0 i praktycznie było po meczu. W końcówce meczu Grzegorz Porwoł po raz drugi pokonał bramkarza przyjezdnych.  Gdy wydawało się, że wynik do końca meczu się nie zmieni, w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry bramkę honorową dla gości zdobył Mateusz Franiczek.