Wtorek, 30 lipca 2024

imieniny: Julity, Ludmiły, Rościsława

„Budowlanka” i „Jedynka” najlepsze w licealiadzie

25.06.2013 00:00 red

13 i 14 czerwca, na obiektach sportowych Powiatowego Młodzieżowego Ośrodka Sportu oraz Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim, odbyła się XIII Licealiada Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Wodzisławskiego. Najpierw rywalizowali chłopcy, a dzień później dziewczęta.

Wśród chłopców najlepsi okazali się uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu, przed reprezentantami Zespołu Szkół Zawodowych w Wodzisławiu, a na 3. miejscu uplasowali się uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Radlinie. Wśród dziewcząt rywalizację zdominowały uczennice wodzisławskich szkół. Zwycięzcą klasyfikacji generalnej okazał się  podobnie jak w ubiegłym roku Zespół Szkół im. 14 Pułku Powstańców Śląskich. Na 2. pozycji uplasował się Zespół Szkół Technicznych, a miejsce 3. zajął Zespół Szkół Ekonomicznych im. Oskara Langego.

• Numer: 26 (659)
  • Data wydania: 25.06.13