Wtorek, 30 lipca 2024

imieniny: Julity, Ludmiły, Rościsława

RSS

Mam zawód, mam pracę w regionie – dodatkowa rekrutacja

25.06.2013 00:00 red

Do 17 lipca starostwo w Wodzisławiu prowadzi dodatkowy nabór uczniów techników oraz zasadniczych szkół zawodowych do projektu Mam zawód – mam pracę w regionie.

Przedsięwzięcie umożliwia młodzieży bezpłatnie ukończyć dodatkowe kursy i szkolenia zawodowe, uczestniczyć w zajęciach z doradcami zawodowymi oraz odbywać wizyty studyjne u pracodawców. W projekcie biorą udział placówki wodzisławskie: Zespół Szkół Technicznych, Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół Zawodowych, Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych, a także Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Radlinie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pszowie i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Kandydat powinien złożyć formularz zgłoszeniowy, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych i ankietę rekrutacyjną. Dokumenty do wypełnienia są na stronie powiatwodzislawski.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel 32 412 09 69, mailem pod adresem aleksandra.buchta@powiatwodzislawski.pl, jak również na stronie e-zawodowcy.eu.

(tora)

  • Numer: 26 (659)
  • Data wydania: 25.06.13