Szczepan razy cztery – Górnik Pszów liderem

21.05.2013 00:00 red

PIŁKA NOŻNA – Klasa okręgowa

Górnik Pszów wygrał w Krzyżanowicach aż 4:1 i po niedzielnej porażce Nędzy w Zawadzie został  liderem klasy okręgowej.

Już w 7. minucie pięknego gola z rzutu wolnego zdobył grający trener Krzyżanowic Bartłomiej Socha, który trafił wprost w okienko bramki strzeżonej przez Daniela Szkutę. Jak się okazało były to dla gospodarzy „miłe złego początki”. Co prawda później jeszcze dwukrotnie Szkuta ratował Górnika przed utratą kolejnego gola, ale w 37. minucie wyrównał Daniel Szczepan, który wykorzystał prostopadłe podanie kolegi. Był to dopiero początek koncertowej gry tego piłkarza. 18-letni zawodnik po przerwie trafił jeszcze trzykrotnie. Pięć minut po zmianie stron dołożył nogę do precyzyjnego podania z boku boiska, a w 54. minucie jak profesor ograł defensora gospodarzy i choć nieczysto trafił w piłkę to zdołał umieścić ją w siatce po raz trzeci. Katowanie gospodarzy zakończył w 79. minucie precyzyjnym strzałem zza linii pola karnego, ustalając wynik na 4:1 dla Górnika. W końcówce gospodarze dwukrotnie ostemplowali słupki bramki Górnika, ale wynik nie uległ już zmianie i pszowianie mogli cieszyć się z okazałego zwycięstwa.

LKS Krzyżanowice – Górnik Pszów 1:4

Bramki: Socha – Szczepan 4

• Numer: 21 (654)
  • Data wydania: 21.05.13