Porażka przed pucharem

23.04.2013 00:00 red

PIŁKA NOŻNA – IV liga

Polonia Marklowice poniosła drugą porażkę w drugim wiosennym meczu. Tym razem na wyjeździe nie sprostała Iskrze Pszczyna.

Polonii do przerwy udało się wytrwać bez straty gola, a ratowała ją m.in. poprzeczka. Gospodarze trafili po raz pierwszy w 51. minucie. Gole na 2:0 i 3:0. wbił Mateusz Piesiur. Kolejna porażka, przy jednoczesnej wygranej GTS Bojszowy (2:1 z Nadwiślanem) spowodowała, że Polonia zsunęła się na 14 miejsce, a więc do strefy spadkowej. - Bramki straciliśmy po dziecinnych wprost błędach. Niestety przegraliśmy zasłużenie, na co wpływ miało też to, że nie ze wszystkich zawodników mogłem skorzystać – mówi Franciszek Krótki, trener Polonii Marklowice.  Powodu kontuzji kartek nie mogli zagrać Kobeszko, Dzierżęga i Rączka. A już 24 kwietnia w Marklowicach odbędzie się finałowe spotkanie Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Rybnik, w którym Polonia podejmie Granicę Ruptawa (klasa okręgowa). Początek meczu o godz. 17.00.

Iskra Pszczyna – Polonia Marklowice 3:0
Bramki: Maroszek (51.), Piesiur (67.), (70.)

• Numer: 17 (650)
  • Data wydania: 23.04.13