Poniedziałek, 29 lipca 2024

imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze

RSS

Atrakcje na otwarcie sklepu

20.07.2010 00:00 red
PSS Społem Wodzisław otwarła 15 lipca całkiem odnowiony pawilon przy ul. Jagienki.

Z budynku zostały tylko ściany i dach. Wszystko inne jest nowe: okna, posadzka, lady, klimatyzacja, aranżacja wnętrza, zaplecze socjalne. Iwestycja pochłonęła ponad 400 tys. zł.
– Obchodzimy w tym roku 85 lat założenia spółdzielni. Z tej okazji realizujemy program modernizacji swoich placówek. Poprzednio zrobiliśmy to ze sklepami na Głożynach i Jedłowniku –  mówi Stanisław Kasznia, prezes PSS Społem w Wodzisławiu.
Tłumaczy, że jest to typowy sklep osiedlowy z towarami niezbędnymi klientowi, z dużym nastawieniem na produkty świeże jak warzywa, nabiał, mięso, ryby. Konkurencji nie obawia się. Jak mówi, kierownicy sklepów, w tym i tej placówki, mają dużą swobodę w doborze asortymentu. Na bieżąco sprawdzają, co się sprzedaje.
Otwarciu placówki towarzyszył festyn. Była muzyka, dmuchana zjeżdżalnia, a przede wszystkim loteria. Paragony brały udział w losowaniu nagród. Główną był telewizor. W organizację festynu zaangażował się też Zakład Mięsny Jantar Pszów, wieloletni partner handlowy PSS Społem Wodzisław.

(tora)

  • Numer: 29 (506)
  • Data wydania: 20.07.10