23.03.2010 00:00 art
Raciborska B-klasa już gra.
Odra Nieboczowy – KS Pietraszyn 4:2
Bramki dla Odry: Janusz Tomala – 2, Radosław Parma, Artur Dziwoki

Kiedy po 30 minutach gry miejscowi przegrywali 0:2 wydawało się, że w Nieboczowach dojdzie do sporej niespodzianki. Minutę przed przerwą kontaktowego gola zdobył Tomala, który precyzyjnie uderzył z rzutu wolnego. Po przerwie gospodarze długo nie potrafili sforsować defensywy przyjezdnych. Udało się dopiero w 70 minucie, kiedy do remisu doprowadził Parma. Ostatnie 10 minut meczu wstrząsnęło Pietraszynem, zaś miejscowym dało 3 punkty. – Od początku nasza gra wyglądała przyzwoicie. Najpierw jednak rywal strzelił nam pięknego gola z dystansu, a później nasz obrońca pechowo trafił do własnej bramki. Całe szczęście to nie podcięło nam skrzydeł i chłopaki wyciągnęli niekorzystny rezultat – powiedział Piotr Szlezinger, trener Odry.

Wypoczynek Buków – Płonia Racibórz 5:0
Bramki dla Wypoczynku: Jacek Mężyk, Jacek Janiczek, Kamil Kubica, Adam Janiczek, Seweryn Elsner

Udany rewanż Bukowa za jesienną porażkę 1:2 w Płoni. Do przerwy miejscowi prowadzili 2:0. Po zmianie stron Wypoczynek podkręcił jeszcze tempo i dorzucił kolejne 3 bramki. – A mogło być ich więcej. Gdyby ten mecz zakończył się wynikiem dwucyfrowym to rywal i tak nie mógłby mieć o to większych pretensji. Zagraliśmy naprawdę dobre spotkanie. Cieszą piękne bramki zdobywane po składnych akcjach – skomentował spotkanie Adam Kubica, trener Bukowa.

• Numer: 12 (489)
  • Data wydania: 23.03.10