Cała pula dla dziewcząt

23.03.2010 00:00 tora
Poznaliśmy laureatów X Wojewódzkiego Turnieju Piosenki Dzieci i Młodzieży – Radlin 2010.
Kamila Kuśnierz zdobyła grand prix X Wojewódzkiego Turnieju Piosenki Dzieci i Młodzieży – Radlin 2010. Finał imprezy odbył się w niedzielę 21 marca w Miejskim Ośrodku Kultury. Podczas koncertu finałowego poznaliśmy też laureatów w poszczególnych kategoriach. Wśród uczestników w wieku 7-10 lat wygrała Monika Reclik przed Agnieszką Sosną i Kamilą Klimek. W kategorii 11-13 lat najlepsza była Martyna Kowalczyk. Drugie miejsce zajęła Emilia Rabczak, trzecie – Anna Kosowska. Jury przyznało też wyróżnienie Alicji Kubik. W gronie wykonawców w wieku 14-16 lat zwyciężyły Aneta Witosz i Adrianna Jędrzejak. Na drugim stopniu podium znalazła się Karolina Bugla, na trzecim – Karolina Nowak. Wyróżnienia zdobyły Jagoda Ślakowska i Dominika Kozak. W najstarszej kategorii 17 - 24 lat pierwszego miejsca nie przyznano, drugie zajęła Magdalena Sosna, trzecie – Patrycja Żydek.