Uczniowie „Dwójki” najlepsi

09.02.2010 00:00 art
TENIS STOŁOWY Drużyna Gimnazjum nr 2 w Wodzisławiu triumfuje.
Zawodnicy tej szkoły zdominowali zawody Gimnazjalnego Turnieju Tenisa Stołowego, które odbyły się w Gimnazjum nr 1 w Wodzisławiu. Do zawodów przystąpiło 24 tenisistów z trzech szkół gimnazjalnych.

Wśród dziewczyn turniej wygrała Martyna Grabiec z G2, która w finale pokonała Małgorzatę Jaskółę z G1. W meczu o miejsce trzecie inna zawodniczka G2 Magda Joschko pokonała Aleksandrę Waluś z G1.

Również wśród chłopców zwyciężył reprezentant G2. Adam Hawel w finale pokonał Marcina Graniecznego z G1. W meczu o miejsce trzecie Seweryn Buczkowski z G4 pokonał Aleksandra Bornera z G2.

Klasyfikacja generalna potwierdziła dominację zawodników „Dwójki”. Gimnazjum nr 2 zgromadziło na swoim koncie 12 punktów, gospodarze z Gimnazjum nr 1 zdobyli ich 7, zaś Gimnazjum nr 4 ukończyło rywalizację z 2 punktami na koncie. W zawodach nie wzięła udziału reprezentacja Gimnazjum nr 3.

• Numer: 6 (483)
  • Data wydania: 09.02.10