Bieszczady zdobyte!

02.02.2010 00:00 izis
BIEGI NARCIARSKIE Dobre wyniki zawodników UMKS Marklowice w zawodach Pucharu Polski.
W połowie stycznia, w Ustrzykach Dolnych odbyły się zawody Pucharu Bieszczad oraz eliminacje do XVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – pierwszych z cyklu zawodów o Puchar Polski w narciarstwie biegowym. Zawodnicy klubu UMKS Marklowice zaprezentowali się wybornie. Niemal w każdej kategorii plasowali się w pierwszej dziesiątce.

Z kolei w dniach 23–24 stycznia w Jakuszycach odbyły się Mistrzostwa Karkonoszy. W pierwszym dniu Mistrzostw w biegu na 3 km stylem klasycznym juniorów i juniorek C pierwsze miejsce zdobył Patryk Sitek, trzecie miejsce  Marek Skatuła, piąte – Sylwia Molitor. W biegu na 2,5 km stylem klasycznym juniorów i juniorek D drugie miejsce wywalczył Filip Kroemer, trzecie – Kamila Sobień, piąte  Agata Warło. Wśród juniorów B w biegu na 5 km stylem klasycznym Artur Ferens Artur znalazł się na dziesiątym miejscu. W drugim dniu w biegu na 5 km stylem dowolnym juniorów i juniorek C drugie  miejsce zajął Marek Skatuła. W biegu 2,5 km stylem dowolnym juniorów i juniorek D na drugiej pozycji uplasował się Filip Kroemer,  na trzeciej – Kamila Sobień. Junior B – Artur Ferens w biegu na 10  km stylem dowolnym zdobył szóste miejsce. Szczegółowe wyniki na: www.skipol.pl