Relaks w czołówce

20.10.2009 00:00
Udany występ zawodników z Relaksu Wodzisław w turnieju tenisowym w Siemianowicach.
W Turnieju o Puchar Prezesa Miejskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury w Siemianowicach najlepiej zaprezentował się Marek Kaczorek z wodzisławskiego Relaksu, który wygrał kategorię 45-60 lat oraz w kategorii open zajął drugie miejsce. W kategorii 20-45 lat trzecie miejsce zdobył Bogusław Balawajder, a Jacek Balawajder był czwarty.

W kategorii powyżej 60 lat drugą pozycję wywalczył Antoni Szwab, a Wojciech Kaptur był trzeci. Ponadto Jacek Balawajder zajął miejsce tuż za podium w kategorii open.

Relaks Wodzisław informuje też, że turniej w Szkole Podstawowej nr 21 w Radlinie II został przeniesiony z 24 października na 31 października. Rozgrywki odbędą się w kategoriach do 25 lat, 26-55 lat, powyżej 56 lat oraz w kategorii open. Początek o godz.10.00.