Grand Prix na urodziny klubu

04.08.2009 00:00
Dwóch zawodników z naszego powiatu stanęło na podium XXIV Turnieju Grand Prix Okręgu Śląsk-Południe.
Turniej skata, który odbył się z okazji 85-lecia klubu LKS „Czarni” Gorzyce, był zaliczany do klasyfikacji generalnej Grand Prix Okręgu Śląsk-Południe. Najlepszy rezultat osiągnął Rudolf Broża zawodnik TKKF Racibórz, zdobywając 3262 punkty. Tylko 13 punktów mniej zdobył Henryk Pawera z WOK Gołkowice. Trzeci na finiszu zawodów Krystian Balcar z WOKiR Połomia zdobył 2842 punkty. W pierwszej turnieju znalazło się jeszcze dwóch zawodników z naszego powiatu. Grzegorzowi Stachurskiemu z LKS „Unia” Turza Śl, który zajął miejsce IV do podium zabrakło zaledwie 23 punktów. Kolei Alojzy Piszczan z Przyszłości Rogów z 2689 punktami zajął miejsce VI.

• Numer: 31 (496)
  • Data wydania: 04.08.09