Poniedziałek, 29 lipca 2024

imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze

RSS

Pod górę w dobrym tempie

07.07.2009 00:00
Janusz Magiera siódmy w Górskim Maratonie.
Zawodnik Formy Wodzisław Janusz Magiera osiągnął bardzo dobry wynik podczas Maratonu Górskiego prowadzącego na Czantorię. W klasyfikacji generalnej wywalczył siódme miejsce, natomiast w kategorii wiekowej M 40 (wiek od 40 do 49 lat) okazał się najlepszy. Zawody rozegrano w sobotę 4 lipca.
 
Ja i maraton
 
Już w najbliższą niedzielę 12 lipca w Klubie Sportowym Gosław Jedłownik odbędą się kolejne zawody organizowane przez Formę Wodzisław pod hasłem „Ja i maraton”. – Będzie świetna okazja dla tych wszystkich biegaczy, którzy chcieliby się zmierzyć z dystansem maratońskim. Jest on bardzo wymagający, więc nikt tego dystansu nie musi ukończyć, ale najważniejszy jest sam start. Każdy zawodnik może wybiegać sobie dowolny dystans, przynajmniej 2,1 kilometra. Otrzyma za to odpowiedni certyfikat i medal – mówi Zbigniew Marszałkowski, prezes Formy Wodzisław. Wraz z Formą Wodzisław zawody w Jedłowniku organizuje Urząd Miasta w Wodzisławiu.
 
Sprostowanie
 
W ostatnim wydaniu „Nowin Wodzisławskich” z 30 czerwca w artykule na temat Biegu Wodzisławskiego ukazała się informacja, że w biegu głównym o Puchar Prezesa udział wzięło 46 zawodników. W rzeczywistości zawodników było aż 96. Za pomyłkę organizatorów biegu i zainteresowanych Czytelników przepraszamy.
 
(red)
  • Numer: 27 (492)
  • Data wydania: 07.07.09