imieniny: Jana, Pawła, Miromira

Byli szybsi od kolegów

08.07.2008 00:00
Drużynowe Zawody Pływackie Honorowych Dawców Krwi. Zawodnicy z Pszowa najlepsi.
Imprezę zorganizowano po raz trzeci. Tym razem 28 czerwca na krytej pływalni w Czerwionce–Leszczynach. Honorowi dawcy krwi PCK przy KWK „Anna” w Pszowie udowodnili, że są najlepsi. Pokonali wszystkich rywali i zajęli pierwsze miejsce. W klasyfikacji indywidualnej, rozgrywanej w 3 kategoriach, niepokonany okazał się Zdzisław Brochocki (w kategorii mężczyzn powyżej 35 lat). W kategorii kobiet Alina Raczyńska zajęła III miejsce. Do drużynowego sukcesu przyczynili się wszyscy reprezentanci pszowskiego klubu, zajmując indywidualnie wysokie pozycje (od 1. do 7. miejsca).
Zawody, pomimo ostrej rywalizacji, odbywały się w sympatycznej, koleżeńskiej atmosferze. Krwiodawcy kolejny raz udowodnili, że choć zrzeszeni w różnych klubach ,tworzą jedną zaprzyjaźnioną grupę.
Skład pszowskiej drużyny: Alina Raczyńska (3. miejsce), Sabina Polak (4), Danuta Janeta (6), Sebastian Klecha (4), Jarosław Jasita (5), Eugeniusz Szulik (7), Zdzisław Brochocki (1), Adam Porwoł (5), Jerzy Porwoł (7).(raj)
  • Numer: nr 28 (440)
  • Data wydania: 08.07.08