Karolina ma srebro

08.04.2008 00:00
Karolina Zbroszczyk wróciła ze srebrem Pucharu Polski

Ze srebrnym medalem Pucharu Polski na szyi wróciła do domu Karolina Zbroszczyk, zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Dwójka w Rydułtowach. Zawody przez 2 dni odbywały się w Rybniku i przeznaczone były dla juniorów i juniorek młodszych. Karolina walczyła w kategorii wagowej do 40 kilogramów.
Już 19 kwietnia w sali gimnastycznej SP 1 w Rydułtowach odbędą się Harcerskie Otwarte Mistrzostwa Regionu w Judo Dzieci i Młodzików. Prawo startu mają zawodnicy z roczników od 1998 do 1993. W programie ponadto zaplanowane są występy artystyczne, wystawy rękodzieła, pokaz łączności krótkofalowej, bezpłatne badania osteoporozy, prezentacje multimedialne ośrodków harcerskich i wiele innych ciekawych zabaw i konkursów.

Kto najlepiej biegał z laską ?

UNIHOKEJ Drużyny Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Radlinie i Zespołu Szkół Ekonomicznych z Wodzisławia najlepsze w II Mistrzostwach Powiatu Wodzisławskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Unihokeju, które odbywały się na sali ZS im. 14 Pułku Powstańców Śl. w Wodzisławiu. O wejście do finału walczyło 9 reprezentacji. Awansowały  następujące placówki: ZSP w Radlinie, ZSE w Wodzisławiu, ZSP nr 1 z Rydułtów, ZSP im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu oraz ZSP w Pszowie.
Wśród dziewcząt zwyciężyła drużyna ZSP w Radlinie, która w finale wygrała z drużyną Zespołu Szkół Ekonomicznych wynikiem 3:2. Na trzecim miejscu uplasowała się reprezentacja ZSP nr 1 z Rydułtów.
W rywalizacji chłopców wygrał zespół wodzisławskiego „ekonomika”, który w finale pokonał ekipę ZSP w Radlinie 3:1. Trzecie miejsce zajęli gospodarze z I LO w Wodzisławiu.

• Numer: nr 15 (429)
  • Data wydania: 08.04.08