Poniedziałek, 29 lipca 2024

imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze

RSS

Trzymamy kciuki

24.07.2007 00:00
Fryzjerki z Wodzisławia znalazły się już w pierwszej dziesiątce międzynarodowego konkursu Wella Trend Vision Award. Ciągle liczą się jeszcze w walce o lepszy wynik. 

Panie pracują w salonie Fantazja. To właśnie tutaj powstała zwycięska fryzura. Specjalnie na konkurs wymyśliła ją Iwona Witaszak, szefowa Fantazji.

– Zgodnie z regulaminem miałyśmy przedstawić kreatywną interepretację jednego spośród czterech zaproponowanych przez firmę Wella trendów. Zdecydowałam się na pop couture, bo tematem przewodnim był pozytywny bunt, ekspresja koloru i odważna prowokacja – tłumaczy pani Iwona.

Choć wszystko było już niemal dopięte na ostatni guzik, to udział wodzisławianek w prestiżowym konkursie stanął pod wielkim znakiem zapytania. W ostatniej chwili z udziału zrezygnowała modelka, którą przygotowała właścicielka Fantazji.

– Na szczęście kilka dni wcześniej moja pracownica Dorota Raszka poprosiła, żebym ją obcięła. Zaproponowałam jej zrobienie fryzury, którą chcieliśmy zaprezentować na konkursie – opowiada pani Iwona.

W Warszawie salon Fantazja reprezentowała Mirosława Klimek, która czesała modelkę, makijaż wykonywała Katarzyna Stanięda. Pani Dorota, choć nie jest profesjonalną modelką prezentowała się znakomicie i jak przyznaje, mimo błysków fleszy nie czuła tremy. Teraz wszystkie panie czekają na ostateczny werdykt jury konkursu, którego niestety w Warszawie nie ogłoszono. Oficjalne wyniki będą znane dopiero w październiku. Jeśli salon Fantazja znajdzie się w trójce szczęśliwców, jego przedstawiciele zostaną zaproszeni na finał konkursu do Barcelony. Gdyby wywalczyli pierwsze miejsce, będą reprezentowali w Hiszpanii Polskę.

(j.sp)

  • Numer: 30 (392)
  • Data wydania: 24.07.07