Grali na Maracanie

12.06.2007 00:00
Powiatowy turniej tenisa ziemnego w Rydułtowach.

30 czerwca na rydułtowskich kortach Maracana 2 odbyły się II Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Ziemnym. W zawodach udział wzięło kilkudziesięciu zawodników z całego powiatu, którzy rywalizowali w 3 kategoriach. W singlu chłopców niepokonanym okazał się Paweł Marcisz z Zespołu Szkół Zawodowych w Wodzisławiu, drugie miejsce zajął Michał Ratajski z ZS im.14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu, a trzecią pozycję zajął Mateusz Bargieł z ZSP w Wodzisławiu.

W rywalizacji dziewcząt najlepiej poradziła sobie Justyna Mandrysz z ZS w Gogołowej, drugie miejsce zajęła Natalia Sander z ZSP nr 1 w Rydułtowach, a trzecia była Anna Szendzielorz z ZS im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu.

Trzecią kategorią były pary mieszane. W tej rywalizacji najlepiej poradziła sobie reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rydułtowach (Krug/Krzystała), drugie miejsce wywalczyła para reprezentująca Zespół Szkół im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu (Glajc/Witwicki), a trzecie miejsce wywalczyła reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Pszowie (Herda/Siwczyk).

• Numer: 24 (386)
  • Data wydania: 12.06.07