Poniedziałek, 29 lipca 2024

imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze

RSS

Nagrody dla najlepszych

29.05.2007 00:00
Konkurs plastyczny „Mamo, mamo cóż ci dam”.

Kolorowe laurki i pomysłowe prezenty przygotowały przedszkolaki dla mam z okazji ich święta. W konkursie zorganizowanym przez Przedszkole w Lubomi wzięły udział dzieci z powiatów wodzisławskiego i raciborskiego. Na konkurs nadesłano kilkadziesiąt prac z dziewięciu przedszkoli – z Raciborza-Brzezia, Radlina, Pszowa, Marklowic, Bukowa, Nieboczów, Syryni i Lubomi.

– W tegorocznym konkursie wzięło udział 36 uczestników. Temat był bardzo wdzięczny i na czasie. Być może będziemy w następnych latach kontynuować ten konkurs, bo myślę, że to dobry pomysł – mówi Jadwiga Mikulec, pomysłodawczyni konkursu.

W kategorii laurek pierwsze miejsce zajęła Anna Kretek z Lubomi, drugie – Łukasz Kolorz z Nieboczów a trzecie Oliwia Musiolik z Syryni. Wyróżnienia otrzymały Emilia Grzonka i Anna Buczek z Syryni oraz Beata Zygmund, Żaneta Kapuścik, Martyna Gaweł i Izabela Rosmus z Syryni, które wykonały pracę zbiorową. W kategorii prezentów dla mam pierwszą nagrodę otrzymała Julia Matuszewska z Lubomi, drugą Sandra Szymura z Syryni a trzecią Emilia Minko i Emilia Zając z Brzezia.

(jak)

  • Numer: 22 (384)
  • Data wydania: 29.05.07