Technicy na podium

15.05.2007 00:00
Drużyna Zespołu Szkół Technicznych z Wodzisławia Śląskiego najlepszą wśród reprezentacji szkół powiatu wodzisławskiego.

Drużyna Zespołu Szkół Technicznych wygrała VII Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Powiatu Wodzisławskiego i Burmistrza Miasta Rydułtowy. Zawody odbyły się w hali sportowej klubu „Naprzód” Rydułtowy i zgromadziły siedem szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu wodzisławskiego, a także dwie szkoły czeskie – z Vitkova i Havirova. Organizatorem zawodów były Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach oraz Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim.

Po eliminacyjnych meczach w dwóch grupach najsilniejsze zespoły walczyły o najlepsze miejsca na podium. W walce o trzecie miejsce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 z Wodzisławia wygrał z ZSP nr 1 Rydułtowy wynikiem 4:0, a w niezwykle zaciętym finale drużyna ZST Wodzisław prowadzona przez Jarosława Skrobacza pokonała wynikiem 1:0 Zespół Szkół Ekonomicznych z Wodzisławia i zajęła tym samym pierwsze miejsce w zawodach.

• Numer: 20 (382)
  • Data wydania: 15.05.07