Powrót do przeszłości

03.04.2007 00:00
„Ekonomik” wygrał V Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Halowej Chłopców.

W czwartek 29 marca w sali sportowej Zespołu Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu odbyły się V Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego Szkół Ponadgimnazjalanych w Piłce Nożnej Halowej Chłopców.

Do rywalizacji przystąpiło 9 drużyn, które podzielone zostały na 2 grupy. Mecze trwały 10 minut, a w przerwach odbywały się popisy szkolnych cheerleaderek. Najlepsze zespoły z obu grup spotkały się w finale, natomiast drużyny z drugich miejsc stoczyły bój w „małym finale”, czyli w meczu o 3 miejsce.

Finał tegorocznego turnieju był powtórką z historii. Po raz kolejny bowiem spotkały się w nim reprezentacje Zespołu Szkół Ekonomicznych i Zespołu Szkół Technicznych z Wodzisławia. I po raz kolejny stoczyły niesamowity bój. W regulaminowym czasie gry padł remis 3:3 i gospodarze swą wyższość musieli udowodnić w serii rzutów karnych, którą wygrali wynikiem 2:1.

Trzecie miejsce zajął Zespół Szkół Zawodowych w Wodzisławiu Śląskim pokonując w decydującym meczu Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wodzisławiu Śląskim 2:1.

Nagrody drużynom wręczyli Roman Owczarczyk, dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych oraz Przemysław Podeszwa, podinspektor Wydziału Strategii i Rozwoju Powiatu Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu.

• Numer: 14 (376)
  • Data wydania: 03.04.07