Rozgrywki czas rozpocząć

27.02.2007 00:00
Znakomicie w Turcji, nieco słabiej u siebie w kraju.

W Alanyi podczas tegorocznego zgrupowania wodzisławianie rozegrali 4 sparingi i wszystkie cztery wygrali. W pierwszym z nich spotkali się z drużyną AB Kopenhaga, którą rozgromili 4:0. W kolejnym podejmowali Siroki Brojek i wygrali skromnie 1:0. W trzecim było bardzo podobnie i wygrali z rezerwami VFB Stuttgart 1:0, a w piątek 17 lutego roznieśli Liteks Łowecz 3:1.

Pierwszym rywalem w lidze, która rusza 3 marca, będzie drużyna Zagłębia Lubin.

Nieco wcześniej, bo już w minioną sobotę 24 lutego, wodzisławianie rozegrali pierwszy mecz rewanżowy w ramach rozgrywek Pucharu Ekstraklasy z Górnikiem Zabrze. Wodzisławianie objęli prowadzenie w 62 minucie spotkania, kiedy dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał Jakub Grzegorzewski. Niestety zabrzanie wyrównali na 5 minut przed końcem spotkania na 1:1. To dopiero pierwszy punkt wodzisławian w tych rozgrywkach.

28 lutego Odra zagra w Lubinie, gdzie podejmować będzie miejscowe Zagłębie.