Chętnych do gry nie brakowało

27.02.2007 00:00
Turniej trampkarzy i juniorów odbył się w Szkole Podstawowej nr 8 w Wodzisławiu.

W dniach 17-18 lutrgo w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 w Wodzisławiu odbył się turniej piłki halowej trampkarzy i juniorów organizowany przez Klub Sportowy Wicher Wilchwy i SP 8. Do zawodów zgłosiło się łącznie 120 zawodników, którzy przez cały weekend walczyli o miejsce na podium. Wśród trampkarzy (rocznik 1992 i młodsi) pierwsze miejsce w zawodach po bardzo zaciętej rywalizacji zdobyła drużyna Wicher Wilchwy I, drugie miejsce zajęła drużyna pod nazwą Fakersi, a trzecia była ekipa Gwiazdy ze Skrzyszowa.

Do rozgrywek w grupie juniorów, gdzie startowało aż siedem zespołów, Odra Wodzisław wystawiła dwie drużyny i te właśnie drużyny zdobyły pierwsze i drugie miejsce. Na trzecim miejscu podium stanęli zawodnicy Wichra Wilchwy.

Były gratulacje i nagrody. Zawodnicy z najlepszych drużyn otrzymali piłki nożne, stopery i getry.

• Numer: 9 (371)
  • Data wydania: 27.02.07