Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

Sonda: Jak świętujesz Dzień Zakochanych?

13.02.2007 00:00

Tomasz Rusnak
Walentynki i wysyłanie kartek jest bardzo fajne. Chcę kupić kartkę i wysłać ją pocztą swojej sympatii. Sam też chciałbym dostać od kogoś walentynkę. Wszystkiego dobrego z okazji święta życzę  mamie, tacie i koleżance Paulinie.

Martyna Grzymajło
Walentynkę chciałabym wręczyć  osobiście. To bardzo miłe święto, bo można powiedzieć osobie, którą się lubi życzenia. Walentynkowe pozdrowienia ślę dla mamy, taty, siostry i koleżanek Mireli, Ani i Natalki.

Ola Szwec
Walentynki to bardzo fajne święto dla ludzi zakochanych. Mojej ulubionej koleżance Agnieszce podaruję walentynkową kartkę i prezent. Życzę jej dużo szczęścia, zdrowia i dobrego chłopaka.

Łukasz Duda
Walentynki w tym roku spędzę prawdopodobnie w pracy. Gdybym miał wolne, pewnie wybrałbym się z żoną na jakąś kolację we dwoje. W zeszłym roku akurat byliśmy na nartach w górach i tam świętowaliśmy Dzień Zakochanych.

Damian Sadkiewicz
W tegoroczne walentynki akurat będę zdawał egzamin na prawo jazdy, oczywiście z moją dziewczyną. Później, bez względu na to jaki będzie wynik, może wybierzemy się na jakąś romantyczną kolacyjkę, na pewno będą jakieś prezenty. Jeśli się ma dziewczynę, to to jest bardzo fajna okazja do świętowania.

  • Numer: 7 (369)
  • Data wydania: 13.02.07