Kibice na parkiecie

14.03.2006 00:00
W sobotę odbył się V Turniej Kibiców Odry Wodzisław im. śp. Piotra Fabijańczyka.
Do Gorzyc zjechało 12 drużyn kibiców. Zwycięzcą V Turnieju Kibiców Odry Wodzisław im. śp. Piotra Fabijańczyka została drużyna kibiców RKS-u Radomsko, która w finale pokonała wynikiem 2:0 zespół pod nazwą Wyszyński. Do półfinału dotarły także zespoły Karpat Krosno i Alcofans. Na tym szczeblu rozgrywek RKS pokonał Karpaty 2:1, a Wyszyński Alcofans 2:0. Walka na parkiecie była bardzo zacięta. Kibice pokazali, że potrafią grać w piłkę. Najlepszą drużyną grupy A została ekipa Wyszyński z 10 punktami na koncie. Tuż za nią uplasowała się drużyna RKS Radomsko, która zdobyła punkt mniej. Następnie kolejne miejsca zajęły FC Radlin, WNB, CGB, Unia Tarnów.

W grupie B najlepszą drużyną został zespół pod nazwą Karpaty Krosno z 10 punktami na koncie a tuż za nim z 9 punktami znalazła się ekipa Alcofans. Kolejne miejsca: Unia Nowa Sarzyna, Lump Ekipa, NG, Sokół Nisko. Mecze półfinałowe: RKS - Karpaty 2:1, Wyszyński - Alcofans 2:0. Finał: RKS - Wyszyński 2:0.