Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

Fotonowinki

30.08.2005 00:00
  • Dzień dobry, mam na imię Adaś. Moja mama Małgosia Szymczyk przytuliła mnie pierwszy raz 14 sierpnia o godzinie 11:40. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3740 g i miałem 58 cm wzrostu. Już nie mogę się doczekać, kiedy zabierze nas ze szpitala mój tata Remigiusz, bo w domu czeka na mnie moje starsze rodzeństwo: Klaudia, Marek i Radek.
  • Ten mały szkrab na zdjęciu to ja – Bartuś, drugi syn moich rodziców Hanny i Jacka Kwaśniców z Rogowa. Przyszedłem na świat 13 sierpnia o godzinie 16:15. Ważyłem wtedy 3220 g i miałem 54 cm wzrostu. Pozdrawiam mojego starszego braciszka Jakuba.
  • Witam! Jeszcze nie mam imienia. Przyszedłem na świat 15 sierpnia o godzinie 10:25. Zaraz po urodzeniu ważyłem 4550 g i miałem 61 cm wzrostu. Już nie mogę się doczekać, kiedy razem z rodzicami Barbarą i Jackiem Danielami wrócę do naszego domu w Rybniku Niewiadomiu, gdzie czeka na mnie moja siostrzyczka Jessica.
  • Hej, ten mały chłopczyk na zdjęciu to ja Dominik. Moja mama Justyna Nagórska po raz pierwszy ujrzała mnie 13 sierpnia o godzinie 22:25. Ważyłem wtedy 2900 g i mierzyłem 51 cm.
    Cześć! Mama po raz pierwszy zobaczyła mój uśmiech 16 sierpnia o godzinie 10:55. Miałem wtedy 57 cm i ważyłem 3620 g. Mam na imię Łukasz. Razem z rodzicami Lilianą i Adamem Parma wrócę  niedługo do domu, do Gorzyczek, gdzie czeka na mnie mój braciszek Patryk.
  • Witam! Mam na imię Marta. Mama pierwszy raz usłyszała mój krzyk 14 sierpnia o godzinie 16:40. Miałam wtedy 4210 g i 59 cm. Razem z rodzicami Joanną i Andrzejem Mrozkami mieszkamy w Zabełkowie. W domu czeka na mnie moja siostrzyczka Dominika.
  • Ten mały szkrab na zdjęciu to ja – Natalia. Jestem pierwszą pociechą Katarzyny i Marka Ciemięgów z Borucina.  Przyszłam na świat 15 sierpnia o godzinie 9:45. Ważyłam wtedy 3100 g i miałam 53 cm wzrostu.
  • Dzień dobry! Nazywam się Oliwia Mika. Przyszłam na świat 14 sierpnia o godzinie 22:00. Moja waga wynosi: 3400 g i mierzę 53 cm. Jestem drugim dzieckiem Weroniki i Wojciecha z Radlina. Serdecznie pozdrawiam mojego braciszka Adriana!
  • Cześć! Mam na imię Oliwier. Przyszedłem na świat 15 sierpnia o godzinie 22:25. Ważyłem wtedy 3960 g i miałem 58 cm wzrostu. Jestem pierwszym dzieckiem Gabrieli i Sylwestra Sępów z Połomi.
  • Dzień dobry! Nazywam się Paulina Piórkowska. Przyszłam na świat 12 sierpnia o godzinie 9:30. Zaraz po urodzeniu ważyłam 2450 g i miałam 46 cm wzrostu. Jestem trzecim dzieckiem Małgorzaty i Macieja z Turzy Śląskiej. W domu czeka na mnie moje starsze rodzeństwo – brat Grzegorz i siostra Nikola.
  • Cześć! Mam na imię Sajmon. Mama po raz pierwszy usłyszała mój krzyk 13 sierpnia o godzinie 11:15. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3200 g i miałem 54 cm wzrostu. Razem z rodzicami – Izabelą i Krzysztofem Łacnymi mieszkam w Wodzisławiu.
  • Cześć! Mam na imię Weronika. Przyszłam na świat 10 sierpnia o godzinie 19:02. Ważyłam wtedy 3100 g i miałam 54 cm wzrostu. Jestem drugą córką Ewy i Mariusza z Pogrzebienia. Przesyłam buziaki mojej siostrze Patrycji.
  • Numer: 35 (292)
  • Data wydania: 30.08.05