Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

Noworodki

02.11.2004 00:00
Witajcie! Jestem Małgosia Lucyga z Syryni. Przyszłam na świat 13 października, o godzinie 4.16. Moje wymiary po urodzeniu to 2500 g i 50 cm. Pozdrawiam moich cudownych rodziców, Wandę i Adama. Jestem ich trzecią córeczką. W domu czekają na mnie jeszczce Julia i Magdalena. Pozdrawiam wszystkich! Jestem Igor. Urodziłem się 25 października, o godzinie 22.55. Moje wymiary to 3800 g i 55 cm. Przesyłam całuski moim najwspanialszym rodzicom, Annie i Henrykowi Burkom z Pszowa. Jestem ich trzecim synem. W domu czekają na mnie starsi bracia, Rafał i Mateusz. Cześć. Mam na imię Leon, jestem pierwszym dzieckiem Danuty i Andrzeja Paukszteło z Raciborza. Przyszedłem na świat 23 października, o godzinie 16.55. Po urodzeniu ważyłem 3600 g i miałem 56 cm. Przesyłam całuski całej mojej rodzinie. Dzień Dobry! To ja - Martyna. Moja mamusia po raz pierwszy wzięła mnie na ręce 26 października, o godzinie 1.15. Ważyłam 4300 g i miałam 58 cm. Pozdrawiam moich kochanych rodziców, Celinę i Michała Lipów z Gaszowic. W domu czeka na mnie starsza siostrzyczka, Julia. To ja - Sandra Mielańczyk z Wodzisławia Śl. Moja mama po raz pierwszy zobaczyła mnie 22 października, o godzinie 7.50. Ważyłam 4100 i miałam 54 cm. Pozdrawiam moich najukochańszych rodziców, Wiesławę i Adama Mielańczyków. Cześć! Jestem Tobiasz Tront. Przyszedłem na świat 26 października, o godzinie 14.40. Moje wymiary po urodzeniu to 3970 g i 58 cm. Pozdrawiam z czałego serca moich kochanych rodziców, Tomasza i Marzenę Trontów z Syryni. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Dzień Dobry! Nazywam się Eliza. Przyszłam na świat 26 października, o godzinie 11.45. Moje wymiary to: 3870 g i 59 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Anny i Marka Studentów z Czyżowic. Pozdrawiam moich kochanych rodziców i całą rodzinę. Witajcie! Mam na imię Damian. Moja mamusia po raz pierwszy wzięła mnie na ręce 26 października, o godzinie 14.25. Po urodzeniu ważyłem 2700 g i miałem 51 cm. Przesyłam całuski moim kochanym rodzicom, Aurelii i Henrykowi Bendigom. Jestem ich dziewiątą pociechą. W domu czeka na mnie rodzeństwo: Łukasz, Katarzyna, Kamil, Piotr, Krzysztof, Szymon, Marek, Weronika. Pozdrawiam całą moją rodzinkę. Cześć, nazywam się Tadeusz. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 30 września o godz. 17.45. Moje wymiary: 2580 g i 49 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Aleksandry i Mariusza Płońskich..
 
  • Numer: 45 (249)
  • Data wydania: 02.11.04