Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

Mamy świętują

28.05.2003 00:00
Śpiewające podziękowania dla mam.
„Dzieci Mamom - Mamy Dzieciom” to impreza zorganizowana przez PP nr 3 w Pszowie. Na placu Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzyżkowicach zgromadziło się więcej kamerzystów aniżeli podczas kręcenia programu telewizyjnego, a głównym obiektem ich zainteresowania były przedszkolaki, które przygotowały występy artystyczne dla swoich mam. Dzieci poprzez śpiew i taniec dziękowały mamom za to, że są. Podczas występów przedszkolaków niejednej mamie w oku zakręciła się łezka, a każda z dumą pokazywała to mój syn, a to moja córka. Dzieci z Przedszkola nr 3 zostały przygotowane do występów przez swoje wychowawczynie: 2 - 3 latkami opiekowała się Bożena Krupa, 4 - 5 latkami Mirka Berger i Iwona Fojcik, a 6 latkami Dominika Szczepaniak i Lucyna Kozik. W przedszkolu tym istnieje także grupa integracyjna. Podopieczni Edyty Dzierżawy i Hanny Musioł w przebraniu smurfów zaśpiewali i zatańczyli dla mam. Po takiej ilości wrażeń dla widzów i artystów przyszedł czas na odpoczynek i zabawę. Wszyscy zebrani śpiewali razem z „Pszowikami” i podziwiali m.in. występ grupy tanecznej „Tornado”, która działa przy Miejskim Ośrodku Kultury. Dodatkowo maluchy brały udział w grach i zabawach.

bmp)
  • Numer: 22 (174)
  • Data wydania: 28.05.03