Poniedziałek, 29 lipca 2024

imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze

RSS

Wybitne przedszkolaki

18.07.2017 00:00 red.

Już od najmłodszych lat można stymulować talenty dziecka. Bardzo dobrze udaje się to w przedszkolach. Dzieci mogą tu próbować wykazać się w kilku dziedzinach naraz.

Przedszkole w Nędzy prezentuje długą listę swoich wychowanków, którzy osiągnęli już swoje pierwsze życiowe sukcesy. Wychowankowie tej placówki już od wielu lat biorą udział w konkursach plastycznych i technicznych na szczeblu powiatowym, jak i ogólnopolskim. Specjalnością przedszkola są warsztaty plastyczne dla starszaków. Pod okiem Teresy Augustyn i Adrianny Sobeczko wykonują na konkursy prace płaskie i przestrzenne różnymi technikami plastycznymi.

(woj)


Lista dzieci z przedszkola w Nędzy oraz ich osiągnięcia w roku przedszkolnym 2016/17.

1 miejsca: Magdalena Śmieszek w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym pod hasłem „Złota Polska Jesień w obiektywie”, w konkursie Super Babcia organizowanym przez „Nowiny Raciborskie”, i w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym pod hasłem „Zwiastuny wiosny”. Zuzanna Jędrosek w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Dzielni Strażacy”.

Pozostałe podia: Oskara Tomeczek zdobył 3 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Listko–ludki”. Lena Młynek zdobyła 3 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literacko-Plastycznym „Mój przyjaciel miś”. Otylia Kułaga zajęła 3 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Moja ulubiona postać z bajki metodą origami”.

Wyróżnienia: Zuzanna Jędrosek w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Kubuś Puchatek moim przyjacielem”. Lena Młynek w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Nietypowa Jesień”. Kamil Szendzielorz, Michał Paszek, Franciszek Jankowski w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Miś na olimpiadzie sportowej”. Julia Frukacz z „Warsztatów Plastycznych” w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Moja ulubiona postać z bajki metodą origami”. Kacper Suchecki w Powiatowym Konkursie ekologicznym „Eko-deko, czyli coś z niczego”.

Nagrodzeni: Amelia Marondel i Alicja Frątczak zdobyły nagrodę za udział w Powiatowej Olimpiadzie Matematycznej dla Przedszkoli Mały Pitagoras. Dzieci z grupy „Motylki” nagrodzone za udział w Międzynarodowym Przeglądzie Teatrzyków W Tworkowie. Szymon Kułaga nagrodzony w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Technicznym pt. „Skarpeta św. Mikołaja”.

  • Numer: 29 (1310)
  • Data wydania: 18.07.17
Czytaj e-gazetę