Dobry ale przegrany mecz

27.01.2015 00:00 red

Siatkówka –  II liga mężczyzn

Siatkarze trenera Radosława Gorskiego rozegrali dobry mecz na wyjeździe w Czechowicach-Dziedzicach, ale ostatecznie przegrali po tie-breaku.

W pierwszym secie raciborski AZS przegrał dosyć wyraźnie 25:18. Drugi set również padł łupem gospodarzy, ale wygrana nie przyszła tak łatwo, bowiem Czechowice wygrały 30:28. Mimo przegranej drugiej odsłony meczu był to dobry prognostyk dla AZS Rafako. Podopieczni Gorskiego wygrali trzecią partię 25:21, a w czwartym secie doprowadzili do tie-breaku zwyciężając 25:23. Ostatni set był zacięty do ostatniej piłki. Gospodarze okazali się w nim lepsi pokonując AZS Rafako 17:15 i w efekcie końcowym 3:2.

Kolejny mecz AZS Rafako rozegra we własnej hali 31 stycznia o godzinie 17, a przeciwnikiem będzie Juvenia Głuchołazy.

MTS Winner Czechowice-Dziedzice – AZS Rafako Racibórz 3:2