Efektowne zwycięstwo siatkarzy AZS Rafako

13.01.2015 00:00 red

Świetny mecz rozegrali podopieczni trenera Radosława Gorskiego. Rozbili na wyjeździe ostatnią drużynę II ligi mężczyzn ze Strzelec Opolskich 3:0.

W pierwszym secie raciborski AZS zwyciężył 25:20. Kolejna partia była jeszcze lepsza w wykonaniu raciborskich siatkarzy, a wygrali ją do 16. W trzeciej jak się okazało ostatniej partii siatkarze Rafako Racibórz wygrali 25:20 i w całym secie 3:0.

Na zwycięstwo kibice raciborskiej drużyny musieli czekać półtora miesiąca. Ostatnią wygraną zawodnicy Gorskiego odnotowali 29 listopada u siebie z Tychami.

Kolejny mecz w ramach XIV kolejki spotkań II ligi AZS Rafako rozegra u siebie 17 stycznia o godzinie 17.00, a przeciwnikiem będzie czwarta siła ligi – Akademia Talentów Jastrzębiskiego Węgla II (22 pkt). Rafako (14 pkt) jest ósme i wyprzedza tylko JSW KOKS Radlin (10 pkt) i wspomniane wcześniej Strzelce Opolskie (4 pkt).