Mistrzostwa Śląska w Biegach Przełajowych

08.03.2011 00:00 red
Michalina Mendecka z SMS w Raciborzu, zwyciężczyni biegu na dystansie 4 km.
5 marca w Rudzie Śląskiej odbyły się Mistrzostwa Śląska w Biegach Przełajowych, w których raciborscy biegacze zdobyli dwa złote i dwa srebrne medale. W zawodach najlepiej zaprezentowała się w kategorii juniorek Michalina Mendecka z SMS Racibórz, podopieczna trenera Kazimierza Stępnia wywalczyła pierwsze miejsce w biegu na 4 km. W kategorii dzieci pierwsze miejsce w biegu na 1 km zdobyła Anna Szyjka z SP 15. Drugie miejsce w kategorii młodzika w biegu na 2 km zajął Szymon Waskin, podopieczny Joanny Skalik. Także drugie miejsce w wśród chłopców na dystansie 1 km zdobył Damian Fica z SP 15. Czwarte miejsce  w biegu na 2 km zdobyła juniorka Justyna Święty, zaś piąte miejsce wśród młodziczek w biegu na 2,5 km zajęła Judyta Rębisz, obie z SMS Racibórz.