W nowy rok na trasie

18.01.2011 00:00 red
9 stycznia w Czeskich Kobierzycach odbył się  22 bieg Zimna Kobericka Desitka na dystansie 10 km, na starcie którego stanęło blisko 100 zawodników i zawodniczek z Czech, Słowacji i Polski.
Robert Antczak z UKS Pietrowice Wielkie w kategorii do 39 lat był 3., Franciszek Wyszkoń z Łańc uplasował się na 6. pozycji, a Jan Deńca z LKS Zryw Rudnik wygrał kategorię do 59 lat. W poprzednich zawodach w ostatnim dniu roku w czeskiej Karwinie odbył się Uliczny Bieg Sylwestrowy na dystansie 10 km. Najlepszy okazał się Robert Antczak z UKS Pietrowice Wielkie, który wygrał w kategorii do 39 lat, a Kazimierz Grycman z Ciechowic był czwarty. Jan Deńca z LKS Zryw Rudnik wywalczył drugie miejsce w kategorii powyżej 50 lat.