Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

Sportowcy bawili się na balu

11.01.2011 00:00 red
W piątkowy wieczór w niedalekim Rogowie w restauracji „U Kaczyny” bawiło się ponad 200 osób na studniówce maturzystów Zespołu Szkół  Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu.
Podczas gdy na dworze padał deszcz, wewnątrz restauracji panowała gorąca i sympatyczna atmosfera, co podkreślali bawiący się maturzyści i ich pedagodzy. Na balu maturzystów uczestnikom do tańca przygrywał zespół Braxton.
 
Agnieszka Kolanko: – Robiłam zakupy dwa dni wcześniej z chłopakiem i jego rodzicami. Fryzurę robiłam sama około 30 minut. Tańczę tak dobrze jak Mateusz, taniec nowoczesny i hip-hop w klubie Strefa. Jest super zabawa, wesoło i bardzo sympatycznie.
 
Mateusz Dratwa, klasa 3AL informatyczna: – Po zdaniu matury wybieram się na studia informatyczne. Lubię tańczyć break-dance. Impreza jest w porządku. Jestem zadowolony, bo jestem z moją dziewczyną. Jestem dobrej myśli przed maturą.
 
Justyna Wieczorek: – Suknię wykombinowałam w sierpniu i przydaje mi się na wiele imprez. Sympatyczna fryzjerka z salonu Excelent bardzo się starała, bym była zadowolona z fryzury. Studiuję geodezję i interesuje mnie rysowanie map. Chodzę na kurs tańca towarzyskiego w Rybniku i interesuję się książkami.
 
Bartłomiej Liczkowski, klasa interdyscyplinarna 3BL: – Zabawa jest rewelacyjna, jestem bardzo zadowolony z występu mojej klasy. Dobrze mi się tańczyło z moją wychowawczynią. Po maturze chciałbym się dostać do Szkoły Oficerskiej Straży Pożarnej. Interesuję się pływaniem, jazdą na rowerze i historią.
 
Katarzyna Ciosek, klasa 3AL informatyczna: – Długo szukałam sukienki, przymierzyłam z tysiąc i w końcu znalazłam tę wymarzoną. Fryzurę i makijaż robiłam 5 godzin przed studniówką. Po maturze chcę iść na studia, ale jeszcze się nie zdecydowałam na jaki kierunek. Interesuję się siatkówką i lubię czytać książki.
 
Adam Domaradzki: – Studiuję resocjalizację, interesuję się motoryzacją i sportem. Bardzo fajna impreza i jest bardzo sympatycznie, bo jestem z Kasią. Podoba mi się studniówka i polonez.
 
(red)
  • Numer: 2 (973)
  • Data wydania: 11.01.11