Sześć krążków dla Łamatora

04.01.2011 00:00 red
19 grudnia w Katowicach odbył się turniej Ligi Dzieci i Młodzieży w Ju Jitsu Sportowym, w którym zawodnicy z raciborskiego klubu Łamator zdobyli dwa złote i cztery srebrne medale.
W klasyfikacji drużynowej Łamator uplasował się na trzecim miejscu. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wagowych wywalczyli Kamil Czarnecki w kat. 32 kg i Roman Jędrzejczak w kat. 36 kg. Na drugich miejscach zawody ukończyli: Kamil Bordo kat. 30 kg, Filip Świerczewski kat. 34 kg, Adam Węglorz kat. 55 kg, Patryk Belik kat. 70 kg.

– Jestem bardzo dumny z wyników moich podopiecznych. W przyszłym roku planujemy jeszcze więcej startów w zawodach ju–jitsu oraz judo, a w okresie wakacji jak co roku planujemy wyjazd na obóz sportowo-kondycyjny – powiedział Michał Musioł trener z klubu Łamator.