Unia druga na macie

04.05.2010 00:00 red
W Pucharze Śląska MKZ Unia Racibórz zdobyła 6 złotych medali, 2 srebrne i 2 brązowe, ULKS Owsiszcze wywalczył 2 złote medale, 3 srebrne i 1 brązowy.
24 kwietnia w Zabełkowie odbył się turniej o Puchar Śląska Dzieci, Młodzików i Kadetów w zapasach w stylu klasycznym, w którym  startowało 87 zawodników z 7 klubów województwa śląskiego. W zawodach startowało 15 zawodników MKZ Unia Racibórz, z których 10 stanęło na podium. Drużynowo MKZ Unia zdobyła 2 miejsce za GKS Katowice. Spośród gospodarzy ULKS Owsiszcze 6 zawodników zdobyło medale.

– W tamtym roku w Pucharze Śląska Dzieci, Młodzików i Kadetów mieliśmy dobre wyniki, ale ten rok okazał się lepszy pod tym względem – powiedział Julian Bolewski, trener ULKS Owsiszcze.