Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

List do redakcji

16.03.2010 00:00 red
W numerze Nowin Raciborskich z dnia 2 marca 2010 roku przedstawiono wyniki sondy, przeprowadzonej na portalu www.nowiny.pl „Która z Pań nadaje się na prezydenta Raciborza?”. Zarówno fakt pojawienia się mojego nazwiska w tym głosowaniu, jak również jego wynik była dla mnie ogromnym zaskoczeniem.
 
Tak duże otrzymane poparcie, aż 46% , postrzegam jako potwierdzenie pozytywnej oceny mojego długoletniego zaangażowania i pracy na rzecz naszego miasta i jego mieszkańców. Cieszę się, że tak wielu z Państwa to docenia. Wszystkim, którzy oddali w tej sondzie na mnie głos, serdecznie dziękuję i obiecuję, że będzie to dla mnie dodatkowym bodźcem w podejmowaniu podobnych działań w przyszłości.
 
Jednocześnie chcę oświadczyć, że nie zamierzam kandydować na stanowisko prezydenta Miasta Raciborza, a wszystkim kandydatom życzę sukcesu. Ja zaś swoją energię i pomysły pragnę w dalszym ciągu kierować w rozwój placówki (Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu), w której od 32 lat pracuję, a od 20 lat zarządzam.
 
Z podziękowaniami i wyrazami szacunku
Maria Wiecha
  • Numer: 11 (935)
  • Data wydania: 16.03.10