Runda zasadnicza za nami

19.02.2008 00:00
Amatorska Liga Piłki Siatkowej.

Drużyna Enter walczyła z ekipą CSK o jak najlepszą pozycję przed zbliżającymi sie play-offami. Skład CSK po zaciętym pierwszym secie zwyciężył nieznacznym wynikiem 25:23. Będący w punktowej potrzebie zespół Entera zdołał odrobić i wyrówać stan meczu 22:25 i zwyciężyć dwa następne sety 18:25, 24:26. Dzięki tej wygranej Enter zapewnił sobie start w play-offach z trzeciego miejsca.

W ostatniej kolejce rundy zasadniczej zmierzyły się ekipy Sprint oraz Walter 13. Oba składy nie miały już szans na wejście do grona uczestników play-offów, jednak rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana. Ostatecznie zwycięstwo odnotowali gracze Waltera wynikiem 3:0 w setach. O porażce Sprintu zadecydowały końcówki setów, które na swoją korzyść rozstrzygnęli przeciwnicy (25:22, 27:25, 25:22). Ekipa Omerty przegrała z drużyną Kreatorów w walce o ostatnie miejsce premiowane awansem do fazy play-off wynikiem 1:3 (18:25, 20:25, 25:22, 26:28).  Mecz Złotnik Chrzanowski kontra Lunatycy-OSiR 1:3 (25:23, 17:25, 21:25, 20:25). CXT Racibórz z El-Bis 1:3 (18:25, 23:25, 25:14, 14:2).