Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

Fotonowinki

08.08.2006 00:00
Dzień dobry! Nazywam się Jakub Sosna. Przyszedłem na świat 30 lipca o godz. 11.10. Ważyłem 3600 g i miałem 58 cm. Bardzo kocham moją mamusię Beatę oraz tatusia Krzysztofa. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Mieszkamy w Pogrzebieniu. To ja, Karolinka Olewińska! Przyszłam na świat 30 lipca o godz. 9.35. Wtedy też po raz pierwszy ujrzała mnie i ucałowała moja kochana mamusia Barbara. Tatuś Piotr miał łzy w oczach ze szczęścia. W dniu narodzin ważyłam 2340 g i miałam 53 cm. Mam 3-letnią siostrę Wiktorię. Mieszkam w Raciborzu. Drugie upragnione dziecko Marzeny i Marka Dereniów, to właśnie ja - Maciek. Przyszedłem na świat 24 lipca o godz. 10.12. Ważyłem 3780 g przy długości 58 cm. Teraz powoli poznaję otaczający mnie piękny świat. Mam 9-letniego braciszka Bartka. Mieszkam w Boboluszkach w wojewódzwie opolskim. Cześć! Nazywam się Maksymilian Scherner. Przyszedłem na świat 29 lipca o godz. 22.50. Moimi rodzicami są Beata i Robert z Makowa. Mam rocznego braciszka Kacpra. W dniu urodzin ważyłem 3350 g i miałem 56 cm. To urocze maleństwo na zdjęciu to ja, Maksymilian, synek Barbary i Bogdana Marczaków. Świat przywitał mnie 26 lipca o godz. 8.46. Po urodzeniu ważyłem 2880 g i miałem 55 cm. Mam 8-letniego braciszka Krzysia. Mieszkamy w Raciborzu. Hej, witajcie! Mam na imię Milena. Jestem córeczką Anny i Mirosława Drabczyków z Raciborza. Przyszłam na świat 24 lipca o godz. 11.20. Ważyłam 2930 g i miałam 54 cm. Pozdrawiam wszystkich! Mirek to właśnie ja! Jestem synkiem Danuty i Mariusza Mrowców. 30 lipca o godz. 18.25 mamusia ujrzała mnie po raz pierwszy. To była cudowna, wzruszająca chwila. Moja siostrzyczka Kasia ma 18 lat, bracia Jarek - 13 lat a Radek 10 lat. Wszyscy bardzo mnie kochają. W dniu narodzin ważyłem 2360 g przy długości 49 cm. Mieszkamy w Szonowicach. Cześć! To ja, Natalka Korczyńska. Jestem córeczką Kseni i Andrzeja. Przyszłam na świat 23 lipca o godz. 6.45. Ważyłam 3630 g przy długości 58 cm. Mieszkam w Bielanach Wrocławskich. Mam 2-letniego braciszka Piotrusia. Mam na imię Nicol, jestem córeczką Anny i Rafała Krybusów, ich pierwszą pociechą. Oczka otworzyłam po raz pierwszy 22 lipca o godz. 15.30. Ważyłam 3540 g przy długości 54 cm. Mieszkam w Grzegorzowicach. Ta śliczna dziewczynka na zdjęciu to ja, córeczka Elwiry i Waldemara Trojańskich z Samborowic. Mamusia ujrzała mnie po raz pierwszy 24 lipca. Kiedy przyszłam na świat była godz. 14.25. Ważyłam 3780 g i miałam 57 cm długości. Mam dwie siostry - 9-letnią Natalię i 7-letnią Monikę oraz 6-letniego braciszka Patryka. To śliczne maleństwo na zdjęciu to ja, Wiktoria! Przyszłam na świat 27 lipca o godz. 16.45. Ważyłam 2750 g i miałam 53 cm. Moimi rodzicami są Katarzyna i Roman Brzezny. Jestem ich wielkim oczekiwanym skarbem. Mieszkamy w Raciborzu.
  • Numer: 32 (747)
  • Data wydania: 08.08.06