Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

Fotonowinki

01.08.2006 00:00
Dziesięć minut po godzinie 23.00 18 lipca, świat usłyszał mnie po raz pierwszy. Mariusz i Dagmara Kłoskowie wybrali dla mnie piękne imię Amelia. Ważyłam 2930 g, a długa byłam na 54 cm. Jestem ich pierwszym dzieckiem, dołączyłam do grona raciborzan. Witam, mam na imię Emilia. Mój dwuletni braciszek Bartosz będzie miał teraz siostrzyczkę. Naszymi rodzicami są Mariola i Adrian Sitkowie. Mieszkamy w raciborskiej dzielnicy – Markowicach. Przyszłam na świat 24 lipca o godz. 1.25. Ważyłam 3560 g i mierzyłam 57 cm. Marek i Dorota Floriańczykowie od 17 lipca są rodzicami Juliana. Ich syn urodził się o godz. 16.50. Jego waga wyniosła 2940 g. Chłopczyk mierzył 52 cm. Z rodzicami zamieszka w Kuźni Raciborskiej. Jestem Kacperek, pierwsze dziecko Agnieszki i Michała Gocyłów. Urodziłem się 18 lipca o godz. 8.43. Ważyłem 3700 g i mierzyłem 57 cm. Z rodzicami mieszkam w Raciborzu. Kacper Kantor to moje dane, uzupełniam je wagą i wzrostem – 3230 g i 55 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Bożeny i Grzegorza, wszyscy mieszkamy w Rogowie. Urodziłem się 19 lipca o godzinie 6.15. Kiedy się urodziłam, rodzice nie byli jeszcze zdecydowani co do mojego imienia, ale mama skłaniała się ku Oliwii. Szczęśliwym dniem dla Joanny i Mirosława Basistów był 18 lipca. Przyszłam na świat z wagą 3230 g i długością 53 cm. Wkrótce zamieszkamy wszyscy w Łubowicach. 20 lipca się urodziłam i światu oznajmiłam, że Magda Lasak się nazywam. Wagą 3480 g i długością 56 cm się chwaliłam, do mieszkańców Markowic dołączyłam. Izabela i Tomasz cieszą się, że już mają mnie. 15 lipca o godz. 18.23 wśród raciborzan pojawiła się Amelia Malgrab. Szczęśliwymi rodzicami ślicznej córeczki są Magdalena i Przemysław. Ich pociecha ważyła 3460 g i mierzyła 54 cm. Hej, to ja Marcel. Jestem synkiem Krystyny i Pawła Bębenków z Pilszcza. Mam dziesięcioletnią siostrę Karolinę. Urodziłem się 23 lipca o godz. 9.55. Ważyłem wtedy 3060 g i mierzyłem 55 cm. Cześć, tu Tomek Marek. W Kietrzu dołączę do Bartłomieja i Dawida oraz Andżeliki i Patrycji. To moje rodzeństwo. Mama Stanisława wydała mnie na świat 14 lipca o godz. 11.05, czym uradowała tatę Józefa. Ważyłem 3550 g i miałem 57 cm. Ja jestem Michał Wiśniewski i jest nas troje. Teraz będę liderem rodziny, a głosem dorównuję mojemu słynnemu imiennikowi. Mama Monika i tato Mariusz są ze mnie dumni. W chwili urodzin moja waga wyniosła 2750 g, a długość 55 cm.
  • Numer: 31 (746)
  • Data wydania: 01.08.06