Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

Fotonowinki

21.02.2006 00:00
To ja, Olaf Michael John Patera. Jestem szóstą pociechą Małgorzaty i Zbigniewa. Przyszedłem na świat 2 lutego o godz. 10.35. Ważyłem 4110 g przy długości 56 cm. Mieszkam w Kuźni Raciborskiej. Cześć! Nazywam się Oliwia Krótki. Przyszłam na świat 27 stycznia o godz. 9.55. Ważyłam 2960 g i miałam 53 cm. Moimi rodzicami są Izabela i Antoni. Jestem ich trzecim dzieckiem. Moja siostrzyczka Paulina ma 16 lat, brat Paweł 7 lat. Mieszkamy w Rybniku. Witajcie! Mam na imię Magda. Jestem córeczką Beaty i Rajmunda Szynolów. Urodziłam się 31 stycznia o godz. 23.55. Ważyłam 3860 g przy długości 59 cm. Rodzice są bardzo szczęśliwi, że jestem już na świecie. W domu czeka na mnie 4-letnia siostrzyczka Daniela! Mieszkamy w Łanach. Cześć! To ja, Mikołaj! Przyszedłem na świat 1 lutego o godz. 7.35. Ważyłem 3940 g i miałem 58 cm. Moimi rodzicami są Krystyna i Eugeniusz Urbańscy. Mam 12-letniego brata Krzysia i 4-letnią siostrę Ewę. Mieszkamy w Pilszczu. Hej, witam was! Moimi rodzicami są Beata i Zygfryd Kostkowie. Mamusia ujrzała mnie po raz pierwszy 1 lutego. Kiedy przyszłam na świat była godz. 6.15. Ważyłam 3750 g i miałam 54 cm długości. Mam dwóch braci - 11-letniego Karola i 9-letniego Rafała. Mieszkamy w Lasakach. Cześć, to ja, Wojtuś. Przyszedłem na świat 4 lutego o godz. 1.35, ważyłem 3200 g i miałem 55 cm. Jestem synkiem Elżbiety i Piotra Hornych. Mam 3,5-roczną siostrzyczkę Magdalenę. Na moje przyjście na świat nie mogli się już doczekać dziadkowie - Stefan (zrobiłem mu najwspanialszy prezent - urodziłem się w rocznicę jego urodzin) i Józef oraz babcie - Wanda i Marianna. Mieszkamy w Kietrzu.
  • Numer: 8 (723)
  • Data wydania: 21.02.06