Sobota, 1 czerwca 2024

imieniny: Jakuba, Hortensji, Gracjany

Kolejna porażka Rafako

11.09.2011 11:31 | 17 komentarzy | kw

Po bolesnej porażce z Forteca Świerklany, zespół KS Rafako Racibórz podejmował na swoim boisku Start Pietrowice Wielkie. Zespół Wojciecha Grabinioka przegrał 3:4.

- Gole padły po naszych indywidualnych błędach. Traciliśmy bramki jak trampkarze - powiedział po spotkaniu trener Grabiniok. KS Rafako rozpoczęło mecz bez kontuzjowanych Puzia, Wojciechowskiego, Pawlisza i Kałuży. Nie zagrał również Łukasz Pikuła.

Mecz lepiej rozpoczęli gracze Rafako. W 27. minucie z 30 metrów strzelił Sławomir Pytlik. Piłka wpadła w okienko bramki Bedryja. Kolejnego gola zdobył trener Rafako, Wojciech Grabiniok. Przed przerwą, dla Pietrowic strzelili Rachwalski i Bawoł. Tym samym pierwsza cześć meczu zakończyła się wynikiem 2:2. Kilka minut po przerwie po uderzeniu w lewy dolny róg Łukasz Sombrowski wyprowadził Rafako na prowadzenie. Goście odpowiedzieli w 72. minucie, kiedy to Koczwarę pokonał Michał Kozak. Decydujące trafienie na 4:3 dla Pietrowic zaliczył w 84. Łukasz Bawoł.

Więcej czytaj w Nowinach Raciborskich  (13.09)