Poniedziałek, 28 października 2024

imieniny: Szymona, Tadeusza, Judy

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:
W bieżącym sezonie zawodnicy trenowani przez Edytę Zając – uczniowie podstawówki i gimnazjum – podobno odnoszą sukcesy: „ W oby dwa dni odnieśliśmy sukcesy. Na wielkie brawa zasługuje Kacper Brzóska , który wywalczył 7 i 5 miejsce. Równie dobrze w swojej kategorii wypadła Paulina Nowak zajmując 9 i 7 lokatę. Bardzo dobre miejsce walczył Rafał Zając zajmując 10 pozycję w biegu sprinterskim i 21 w biegu indywidualnym. Fabian Suchodolski uplasował się na 13 i 12 miejscu, Adam Zając 11 i 16 pozycja, Sylwia Bażan 17 i 15, Dawid Kufieta dwa razy zajął 23 pozycje, Weronika Górecka wywalczyła 25 i 19 miejsce, Marta Zając 29 i 27 lokata, Julia Kałuża 24 i 26 miejsce. Pierwsze tak poważne starty miały nasze debiutantki Otylia Kocur , która uplasowała się pierwszego dnia na 29 pozycji i 28 podczas drugiego startu , Martyna Prajsnar 26 i 29 pozycja. Dziewczyny świetnie sobie poradziły. Do grona biathlonistów dołączył Artur Baczyński ,który zajął jak na pierwszy start wysokie 15 17 miejsce.” (Puchar Polski Jakuszyce)

Napisany przez ~def, 24.01.2018 10:19

W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.
Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 18.117.170.91 / ec2-18-117-170-91.us-east-2.compute.amazonaws.com
Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)