Sobota, 6 lipca 2024

imieniny: Dominiki, Gotarda, Agrypiny

RSS

Przedszkolaki otrzymały nagrody w konkursie Superbabcia

08.02.2011 00:00 red
1 lutego do Przedszkola nr 6 w Rybniku przyjechała Renata Marszolik, właścicielka firmy „Marko” z Wodzisławia, która ufundowała nagrody w konkursie Superbabcia. Przedszkolaki skakały ze szczęścia.

– Mam nadzieję, że te zabawki pozwolą wam miło spędzić czas – mówiła do dzieci Renata Marszolik. Główną sprawczynią całego zamieszania była Marta Wojaczek, która nieśmiało przypomniała, jak to się zaczęło. – Przyjechała pani i pytała nas o babcie. Odpowiadał Kuba, Karol i ja. Ja mam dwie babcie i dwóch dziadków. Na dzień babci i dziadka dostali ode mnie piękne rysunki – pochwaliła się 4-latka. Dzieci od razu zabrały się do oglądania nowych zabawek i gier. – Kiedy dzieci dowiedziały się o wygranej Marty, wszystkie gratulowały jej tego sukcesu. Prawdę powiedziawszy, jeśli jedna osoba wygrywa konkurs, to cieszy się cała grupa – podkreśla Monika Paszek, nauczycielka w grupie 4- 5-latków P6 w Rybniku. Aby uwiecznić sukces swojej siostry, niczym zawodowy fotograf, zdjęcia pstrykał 5-letni Mikołaj Wojaczek. Nagrody ufundowane przez firmę „Marko” to w dużej części zabawki edukacyjne, które przyczynią się do lepszego rozwoju przedszkolaków.

(ska)

  • Numer: 6 (222)
  • Data wydania: 08.02.11