Sobota, 27 lipca 2024

imieniny: Natalii, Aureliusza, Jerzego

Naprzód Rydułtowy zwycięża z Wichrem Wilchwy i awansuje do ligi okręgowej

04.06.2024 00:00 red

Naprzód Rydułtowy pokonał na własnym boisku Wicher Wilchwy i awansował do klasy okręgowej. Jedyną bramkę w spotkaniu zdobył Igor Sobala w pierwszej minucie spotkania.

Na boisku pełnym sportowej pasji, GKS Naprzód 23 Rydułtowy podejmował Wicher Wilchwy. Od samego początku spotkania, to drużyna Naprzodu była lepszym kreatorem, bo za sprawą przeprowadzonej szybkiej akcji wyszli już na prowadzenie w pierwszej minucie, gdzie na listę strzelców wpisał się IGOR SOBALA. Choć była to jedyna bramka w dzisiejszym spotkaniu, emocji nie brakowało. Naprzód Rydułtowy mógł wygrać to spotkanie wynikiem 3:0, lecz w dwóch sytuacjach sam na sam z bramkarzem sytuacji nie wykorzystał Daniel Janosz.

W przerwie meczu rozstrzygnięty został konkurs (wcześniej ogłoszony) na zaprojektowanie wejściówki na mecz. W konkursie udział wzięli uczniowie rydułtowskich szkół podstawowych, a zwycięska praca została wykorzystana jako bilet. Autorką projektu została Magdalena Gajewska.