Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

Wodzisławianka z nominacjami na Gali Interaktywnych w Warszawie

09.01.2024 00:00 red

WODZISŁAW ŚL. Finał plebiscytu Kursory Roku odbył się w grudniu w Warszawie podczas Gali Interaktywnych. W finale w aż dwóch kategoriach nominowana była Agnieszka Kaźmierczak, wodzisławianka współpracująca także z portalem Nowiny.pl.

Agnieszka Kaźmierczak uzyskała nominację w kategorii „Ebook/Książka Roku” za książkę „Twoja firma w sieci. Jak poprawić wyniki wyszukiwania?”. Otrzymała również drugą nominację – społeczności. Jak podkreśla wodzisławianka, choć nie wygrała, ogromnym sukcesem jest dla niej nominacja oraz wskazanie publiczności. – Sam fakt znalezienia się w tak zacnym gronie finalistek i finalistów jest dla mnie dużym sukcesem – podkreśla Agnieszka Kaźmierczak.

– Dziękuję każdej osobie, która oddała na mnie głos, jury za docenienie mojej pracy, każdemu przedstawicielowi mediów za każdą, najmniejszą wzmiankę. Rok kończę z dwoma ogólnopolskimi sukcesami: wystawą w Krakowie „Nowy cyrk w obiektywie” oraz finałem w Plebiscycie Kursory Roku. Bilans bardzo pozytywny – mówi Agnieszka Kaźmierczak, dziękując za każdy oddany głos.

Wspomniana wystawa „Nowy cyrk w obiektywie” zawiera zdjęcia Agnieszki, publikowane również na łamach portalu Nowiny.pl oraz Nowin Wodzisławskich – zdjęcia z tegorocznego Festiwalu Kuglarzy w Wodzisławiu Śląskim. Serdecznie gratulujemy!

(ska)

  • Numer: 2 (1207)
  • Data wydania: 09.01.24
Czytaj e-gazetę