imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana

Unia rozbiła osłabionego Rymera

29.10.2019 00:00 sub

PIŁKA NOŻNA – Klasa okręgowa

Unia Turza pokonała 6:0 Rymera Rybnik. Goście przyjechali do Turzy w okrojonym składzie i nie mieli tu nic do powiedzenia.

Przyjezdnym pomysłu na obronę własnej bramki wystarczyło do 15. minuty, kiedy to na listę strzelców po mocnym uderzeniu wpisał się Piotr Glenc. W 28. minucie z okolicy 20 metra przymierzył Dariusz Pawlusiński i zrobiło się 2:0. W 54. minucie Kamil Brzoska wykończył na bliższym słupku płaskie podanie Dawida Skrzyszowskiego. Kilka minut później trafił jeszcze Marek Gładkowski, który po akcji Brzoski trafił praktycznie do pustej bramki, zaś w 78. minucie podwyższył Robert Maryniok po zgraniu Pawlusińskiego. Wynik spotkania uderzeniem z rzutu wolnego ustalił Pawlusiński.(art)

Unia Turza 6:0 Rymer Rybnik

Bramki: Glenc (15.), Pawlusiński (28.), (84.), Brzoska (54.), Gładkowski (57.), Maryniok (78.)

• Numer: 44 (988)
  • Data wydania: 29.10.19