Miłe złego początki

13.08.2019 00:00 sub

PIŁKA NOŻNA – IV liga

Polonia Łaziska Górne pewnie pokonała Odrę Centrum 4:1. Mecz lepiej rozpoczęli piłkarze z Wodzisławia Śląskiego. W 18. minucie Odra objęła prowadzenie po strzale Rolanda Kachela, który głową wykorzystał idealne dośrodkowanie Roberta Tkocza. W 23. minucie po szybkiej i ciekawej akcji Polonii, Dawid Hewlik wypuścił w uliczkę Jakuba Wagnera i ten znalazłszy się w sytuacji jeden na jednego z bramkarzem celnym strzałem doprowadził do wyrównania. Trzy minuty później po faulu jednego z gości w polu karnym na Patryku Widuchu, na 2:1 z rzutu karnego podwyższył Daniel Fabisiak. W 64. minucie było już 3:1. Piłkę po rajdzie Gabriela Nowaka otrzymał Dawid Hewlik, który trafił do siatki dzięki temu, że piłka odbiła się od jednego z zawodników Odry. W 71 minucie po dwójkowej kontrze z Ireneuszem Badurą, po raz drugi na listę strzelców wpisał się Dawid Hewlik, który uderzeniem z dziesięciu metrów ustalił wynik spotkania. (art)

• Numer: 33 (978)
  • Data wydania: 13.08.19