Przespany koniec

13.08.2019 00:00 sub

PIŁKA NOŻNA – Klasa A podokręgu Rybnik

Gwiazda Skrzyszów, która po raz ostatni występowała w klasie A w sezonie 2012/2013, zremisowała na wyjeździe 3:3 z Decorem II Bełk. Choć jeszcze na kwadrans przed końcem meczu prowadziła 3:0…

Już w 10. minucie goście objęli prowadzenie po golu Grzegorza Porwoła. W 29. minucie prowadzenie Gwiazdy podwyższył Grzegorz Gojny. Ten sam zawodnik trafił do siatki rywali w 74. minucie. I piłkarze ze Skrzyszowa chyba za bardzo w tym momencie uwierzyli, że spotkanie jest rozstrzygnięte. Dwie minuty później Rafał Brzezina pokonał bowiem Szymona Wątrobę, w 88. minucie kontaktowego gola zdobył 43-letni Sławomir Paluch, swego czasu piłkarz Odry Wodzisław, Ruchu Chorzów czy Wisły Kraków. Dramat Gwiazdy miał swój finał w doliczonym czasie gry, kiedy do remisu doprowadził Brzezina. Chwilę później sędzia spotkania zakończył zawody i zamiast trzech punktów Gwiazda musiała zadowolić się jednym.(art)

• Numer: 33 (978)
  • Data wydania: 13.08.19