Ważna wygrana Odry

21.05.2019 00:00 sub

PIŁKA NOŻNA – IV liga

Odra Centrum Wodzisław Śl. pokonała na wyjeździe 2:1 Dąb Gaszowice. Mecz dwóch walczących o utrzymanie drużyn lepiej rozpoczęli gospodarze, których na prowadzenie wyprowadził Kamil Sikora. Goście jednak jeszcze przed przerwą odrobili stratę po golu Tomasza Okraszewskiego, a tuż przed końcem pierwszej połowy bramkę na 2:1 dla wodzisławian strzelił Marcin Ośliźlok. Odra Centrum w drugiej części utrzymała prowadzenie i zgarnęła trzy punkty, dzięki którym oddaliła się od dołu tabeli. Wodzisławianie przesunęli się na 12. miejsce i mają cztery punkty przewagi nad Dębem, sześć nad Unią Racibórz i siedem nad przedostatnią Spójnią Landek, która jednak rozegrała dwa mecze mniej. (adi)

Dąb Gaszowice 1:2 Odra Centrum

Bramki: Sikora (8.) - Okraszewski (38.), Ośliźlok (45.)

Dąb: Kuczera, Markiefka, Jurczyk (63. Niećko), Orzeł, Mazur, Kraśniewski, Reguła, Zdunek (73. Szewczyk), Stebel, Elias, Sikora (84. Szymura).

Odra: Mandrysz, Reinhard, Cichy, Gorzawski, Malinowski (70. Krzyżok), Zieliński, Okraszewski, Pastuszak, Oślizlok, Wodecki, Lukoszek.

• Numer: 21 (966)
  • Data wydania: 21.05.19